Avukatlarımız
Avukatlarımız
https://www.aliyener.av.tr/wp-content/uploads/2022/05/ali-1-scaled-1.jpg
Avukat

Ali YENER

15.04.1994 yılında Türkiye’de dünyaya gelen Av. Ali YENER, aynı zamanda bir Avrupa Birliği üyesi ülke vatandaşıdır. Ali YENER, 2016 yılında İstanbul Ticaret Üniversite’sinden mezun olduğu tarihten bugüne mesleki faaliyetlerini sürdürmektedir. Meslek hayatına İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak başlayan Ali YENER İstanbul’da çalıştığı sürede Türkiye’nin önemli müzik ve sinema sanatçılarıyla, yapımcı şirketleriyle çalışma fırsatı bulmuştur.

Günümüzde, Bursa Barosuna kayıtlı olan Av. Ali YENER, başta fikir ve sanat eserleri, marka ve patent hukuku olmak üzere hukukun birçok alanında deneyimini derinleştirerek genç yaşta başlatmış olduğu kariyerine devam etmektedir. Bunun yanı sıra, kariyer yolculuğuna, dünyanın en önemli markalarının ve kuruluşlarının Türkiye distribütörlüğünü yapan firmalarada, hukuki danışmanlık vererek başlamıştır.

Hizmet Verdiği Hukuk Branşları: Fikri ve Sınai Haklar Hukuku, Marka ve Patent Hukuku, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Medeni Hukuk, İş Hukuku, Enerji Hukuku, Basın Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Rekabet Hukuku, Birleşme ve Devralmalar, Sözleşme Hukuku, İnşaat Hukuku

https://www.aliyener.av.tr/wp-content/uploads/2022/05/ali-1-scaled-1.jpg
bt_bb_section_top_section_coverage_image
https://www.aliyener.av.tr/wp-content/uploads/2022/05/tezcan-scaled-1.jpg
Avukat

Tezcan Tayfun CONKER

16.07.1982 yılında Almanya’da dünyaya gelen Av. Tezcan Tayfun CONKER, 2006 yılında İstanbul Maltepe Üniversite’sinden mezun olmuş, mezun olduğu tarihten bu yana mesleki faaliyetini sürdürmektedir.

Bursa Barosuna kayıtlı olan Av. Tezcan Tayfun CONKER, özellikle aile hukuku alanındaki deneyimleriyle birlikte boşanma davalarında uzmanlaşmıştır. İş Hukuku alanında ise bilirkişilik yapmaktadır. Bunun yanı sıra yerel ve uluslararası şirketlere hukuki danışmanlık vermektedir.

Hizmet Verdiği Hukuk Branşları: Aile ve Miras Hukuku, İcra ve iflas hukuku, şirketler hukuku, ticaret hukuku, Ceza Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

https://www.aliyener.av.tr/wp-content/uploads/2022/05/ozlem-scaled-1.jpg
Arabulucu Avukat

Özlem CONKER

01.10.1982 yılında Almanya’da dünyaya gelen Av. Özlem CONKER, 2006 yılında Ankara- Çankaya Üniversitesi’nden mezun olmuş, mezun olduğu tarihten buyana mesleki faaliyetini sürdürmektedir.

Halen Bursa Barosuna kayıtlı Av. Özlem CONKER özellikle sigorta hukuku, icra hukuku, tazminat, iş hukuku ve bankalar hukuku alanında tecrübeye sahiptir. Av. Özlem CONKER ayrıca “Uzman Arabulucu”dur.

Hizmet Verdiği Hukuk Branşları: Sigorta Hukuku, Bankacılık Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Borçlar Hukuku, İcra Hukuku, İş Hukuku, Sözleşme Hukuku ve Danışmanlık, Aile ve Miras Hukuku, Ceza Hukuku ve CMK Uygulamaları, Arabuluculuk

https://www.aliyener.av.tr/wp-content/uploads/2022/05/ozlem-scaled-1.jpg
https://www.aliyener.av.tr/wp-content/uploads/2022/05/cemile-scaled-1.jpg
Avukat

Cemile ÇAĞLAR

12.04.1997 tarihinde Bursa’da dünyaya gelen, Av. Cemile ÇAĞLAR, 2019 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuş, mezun olduğu tarihten buyana mesleki faliyetlerini sürdürmektedir.

Avukatlık stajını başarı ile tamamlamasının ardından meslek hayatına başlamıştır. Av. Cemile ÇAĞLAR: Aile Hukuku, İş Hukuku, Miras Hukuku, Sigorta Hukuku alanlarında çalışmaktadır.

https://www.aliyener.av.tr/wp-content/uploads/2022/05/su-scaled-1.jpg
Avukat

Seniha Su KORHAN

30.04.1993 Çanakkale’de dünyaya gelen Av. Seniha Su KORHAN, 2016 yılında İzmir Yaşar Üniversitesi’nden mezun olmuş, mezun olduğu tarihten buyana mesleki faaliyetini sürdürmektedir.

Avukatlık stajını İzmir’de tamamlamış ve sonrasında meslek hayatına başlamıştır. Şirketler Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, İş Hukuku, Deniz Ticareti Hukuku, Uluslararası Hukuk alanlarında çalışmaktadır.

https://www.aliyener.av.tr/wp-content/uploads/2022/05/su-scaled-1.jpg
https://www.aliyener.av.tr/wp-content/uploads/2022/05/elif-scaled-1.jpg
Avukat

Leyla Elif GÜNEŞ

16.10.1996 tarihinde Bursa’da dünyaya gelen Av. Leyla Elif GÜNEŞ, 2020 yılında İstanbul Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuş, mezun olduğu tarihten buyana mesleki faaliyetlerini sürdürmektedir.

Avukatlık stajını başarı ile tamamlamasının ardından meslek hayatına başlayan Av. Leyla Elif Güneş: İcra-İflas Hukuku, Borçlar hukuku, Sigorta Hukuku, İş Hukuku, Ceza Hukuku ve Aile Hukuku alanlarında çalışmaktadır.

https://www.aliyener.av.tr/wp-content/uploads/2019/04/img-map-cover.png
Avukat

Senem ŞEN

26.08.1996 yılında Bursa’da dünyaya gelen Av. Senem ŞEN, 2019 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuş, mezun olduğu tarihten buyana mesleki faaliyetini sürdürmektedir.

Avukatlık stajını başarı ile tamamlamasının ardından meslek hayatına başlayan Av. Senem ŞEN Aile Hukuku, Sağlık Hukuku ve İş Hukuku alanları ile ilgilenmektedir.

https://www.aliyener.av.tr/wp-content/uploads/2019/04/img-map-cover.png
https://www.aliyener.av.tr/wp-content/uploads/2022/05/gulin-scaled-1.jpg

Gülin ALBAYRAK

10.08.1991 tarihinde Bursa’da dünyaya gelen Gülin ALBAYRAK , 2012 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmuş, mezun olduğu tarihten buyana mesleki faaliyetini sürdürmektedir.

Dava ve dosya kontrolleri ,cari hesap kontrolleri, İcra takibi alanında ve adliye işlerinde çalışmaktadır.

https://www.aliyener.av.tr/wp-content/uploads/2022/05/yeliz-scaled-1.jpg

Yeliz ERSEN

14.11.1996 Yılında Bursa’da dünyaya gelen Yeliz ERSEN, 2017 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmuş, mezun olduğu tarihten buyana mesleki faaliyetini sürdürmektedir.

Dava ve dosya kontrolleri , İcra takibi alanında ve adliye işlerinde çalışan Yeliz ERSEN’in F klavye 10 parmak klavye kullanımında da sertifikası bulunmaktadır.

https://www.aliyener.av.tr/wp-content/uploads/2022/05/yeliz-scaled-1.jpg

"Bırakın adalet yerini bulsun, isterse kıyamet kopsun."

William WATSON